Pod pohorkami vystupujúceho Tríbečského pohoria vyrástol v roku 2005 penzión pripomínajúci svojou architektúrou typické slovenské ľudové stavebné dielo. Obklopuje ho podkova hôr zalesnených dubinou, ktorým dominuje na severnej strane vrchol Hraškov, na južnej strane Tarište. Penzión leží na ceste Nitra Drážovce Bošany Partizánske v dedinke Dolné Lefanovce a svojou polohou je predurčený pre náhodné i cielené využitie.

V areáli, ktorý má rozlohu takmer jeden hektár sa nachádzajú atrakcie umožňujúce stráviť chvíle voľna v príjemnom prostredí a relaxovať. Nájdete tu živých muflónov za ohradou,vietnamské prasiatka, ovečky, kamerunské kozičky, jazierko s rybami a korytnačkami, príjemné posedenia pri ohníčku s možnosťou grilovania. Detský kútik umožní stráviť čas deťom na lavičkách, hojdačkách, preliezkach či piesku.

O gurmánov sa postará výborná kuchyňa a pokiaľ ochutnáte naše tradičné slovenské aj medzinárodné špeciality, stvrdnete a zdreveniete v našej drevenici dlhšie. Príjemné prostredie reštaurácie s otvoreným ohniskom len dokreslí atmosféru a pohodu pri stolovaní. Lákavá je taktiež možnosť nechať si na objednávku upiecť celé prasiatko či baránka, prísť si pochutnať na pečenej kačke, či húske, rybách a iných vodných či morských špecialitách. Naši kuchári Vám pripravia na objednávku všetko, čo Vám na um a na chuť príde.

Unaveným zákazníkom a pocestným sú k dispozícii štyri dvojposteľové izby (v cene 27€ na noc) a jeden apartmán (v cene 35€ na noc) Každá izba je vybavená sprchou, WC, TV, WIFI free.
Pri dlhodobom ubytovaní, poprípade pri väčšom počte osôb možnosť dohody. Rezervácie si môžete zajednať na telefonnom čísle 0915 780 324

Reštaurácia má kapacitu 70 osôb, v letných mesiacoch si môžte posedieť na terase s kapacitou 150 miest a pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii altánok s kapacitou 45 miest. V našich priestoroch Vám ponúkame možnosť usporiadania svadieb, rodinných osláv a posedení, stretávok, firemných večierkov a školení, atď.. Naša výborná obsluha oblečená do typických krojov vám umožní stráviť chvíle v našom zariadení k Vašej plnej spokojnosti.

Otvorené máme pre vás denne od 10.00 do 24.00 s podávaním teplých jedál do 22.00.

Elefant, ktorého meno je odvodené od historických majiteľov neďaleko sídla menom Elefanti a znakom slona (ktorého gróf podľa legendy dostal do daru na cestách a po ňom bolo pomenované jeho sídlo, neskoršie obec) môže pre vás slúžiť ako základný tábor pre turistické vychádzky po neďaleko vyznačených trasách, návštev miestnych pamätihodnosti ako Hornolefantovský kaštieľ, zrúcaniny Oponského a Jeleneckého hradu. V nedaľekej obci Oponice je taktiež wellness s plaveckým bazénom, vírivkou, saunami.